Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Заповнити пропущені місця. 1. __________ __________ – це наука про надійні та ефективні системи управління всіма процесами та відносинами
1. __________ __________ – це наука про надійні та ефективні системи управління всіма процесами та відносинами, які характеризують діяльність банку.

2. __________та__________у________ – сукупність фінансових, економічних, організаційних і соціальних сфер банківської діяльності.

3. ___________ - функція банківського менеджменту, яка розглядається як центральна ланка всього процесу управління банком і є головною функцією.

4. ___________ - функція банківського менеджменту - процес встановлення та підтримання зв’язків між окремими елементами системи.

5. ___________ - функція банківського менеджменту - оперативне управління, прийняття поточних управлінських рішень, спрямованих на реалізацію планових завдань.

6. ___________ - функція банківського менеджменту - сукупність внутрішніх і зовнішніх рушійних сил, спрямованих на реалізацію управлінських рішень.

7. ___________ - функція банківського менеджменту, яка полягає в перевірці виконання прийнятих управлінських рішень і забезпечення безперервного управління банком.

8. ___________ ___________ - банківський менеджмент, який спрямовано на формування та реалізацію глобальної концепції життєдіяльності банківської установи.

9. ___________ ___________ - банківський менеджмент, який спрямовано на реалізацію стратегічних рішень в процесі щоденного управління банківською установою.

10. ___________ ___________ ___________ - банківський менеджмент, який спрямовано на управління банківськими операціями, управління фінансовими результатами банківської діяльності, управління фінансовими ризиками та економічними нормативами.

11. ___________ ___________ ___________ - банківський менеджмент, який спрямовано на вирішення проблем раціональної організації й управління колективом, створення організаційних структур і систем забезпечення діяльності банку.

12. ___________ _________ ________ – це незалежна експертна діяльність аудиторської служби банку для перевірки і оцінки адекватності та ефективності системи внутрішнього контролю та якості виконання посадових обов'язків співробітниками банку.

13. _________________ ___________ – система забезпечення здійснення касових, розрахункових, кредитних та інших операцій в установах банку відповідно до встановлених правил, який направлений на забезпечення збереження грошових коштів і цінностей в банку, законності виконання операцій, точного і своєчасного віддзеркалення їх в бухгалтерському обліку, можливості документарного встановлення відповідальності за порушення правил виконання операцій або втрату цінностей.

14. ___________ ________ ________ - обстеження підрозділів банку з метою вивчення й оцінки наявної у них інформації.

15. ___________ ___________ ________ - контроль надходження інформації з метою визначення її важливості, цінності й можливості використання в інтегрованих базах даних.

 

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 713. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.017 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7