СКЛАДАННЯ РАЦІОНУ ХАРЧУВАННЯ
А) Із запропонованого на екрані списку прийомів їжі виберіть необхідний:
Б) Введіть з клавіатури наступні данні
В) Із запропонованого переліку продуктів по черзі вибирайте ті, що входять до складу обраної страви, натисканням клавіші < ENТЕR> і задавайте їхню вагу в грамах. Наприклад:
Для швидкого пошуку необхідного продукту можна вводити першу букву найменування, наприклад: б - баранина; с - свинина; я - яблуко. Якщо вагу задати рівною 0 або натиснути клавішу < ЕSС>, продукт обрано не буде. Г) По закінченні вибору продуктів натисніть клавішу < ЕSС>. У вікні, що з'явилося, пропонується перевірити набір сировини: - якщо його складено невірно, натисніть < Р8> - весь поточний набір продуктів буде вилучено; - якщо кількість (г) було введено невірно, то її можна змінити; - якщо все введено вірно, натисніть клавішу < ЕSС> для виходу з перевірки. Д) Таким чином, повторюючи п.п. а) - г), слід вводити наступні страви з вибраного вами прийому їжі. Е) По закінченні вводу страв обраного прийому їжі натисніть клавішу < ЕSС> з метою переходу до вводу страв наступного прийому їжі. Якщо введені всі страви всіх прийомів їжі, натисніть < ЕSC>. АНАЛІЗ СКЛАДЕНОГО РАЦІОНУ ХАРЧУВАННЯ
- для перевірки і редагування раціону харчування виберіть п. 1. При цьому на екран буде виведено перелік страв за прийомами їжі з вказівкою основних показників хімічного складу, що контролюються, такими як вміст білків, жирів, вуглеводів і калорійність та підсумкове за прийомами їжі і за добу. - після перегляду та порівняння з рекомендованими показниками натисніть клавішу < ЕSС>. На екрані з'явиться запит:
- якщо результати розрахунків задовольняють необхідним вимогам, введіть Н (ні) та перейдіть до пункту 9. - якщо ж результати незадовільні, введіть Д (да) та корегуйте складений раніше раціон.
8. КОРЕГУВАННЯ РАЦІОНУ ХАРЧУВАННЯ. В цьому режимі можливо виконувати такі дії: - < F2> - додати нові блюда виконуючи усі дії за пунктом 6; - < SPACE > - вилучити обрану за допомогою курсору страву; - < ESC > - закінчити корегування. Після закінчення корегування є можливість повторити аналіз (пункт 7) поновленого раціону харчування.
|