Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Малюнок 1 Мої мрії
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

М.: Вода – це символ почуттів.

П.: А те, що там відображається – це глибина ваших переживань?

М.: Глибина і сила.

П.: Ми можемо висловити такі застереження, які необхідно врахувати: зорієнтованість один на одного, ідеалізація, також те, що лебеді мають бути схожими один на одного – автор може дуже болісно реагувати на те, що партнер може бути в чомусь відмінним, бо він повинен бути таким як Марина, так само ставитися до певних речей. Це є відступ від реальності, бо ідеалізована психічна реальність виявляється часто сильнішою, авторитарнішою за ту дійсність, яку ми не хочемо сприймати. Але то як правило викликається чимось вагомим для автора – цього не вистачало в батьківській сім’ї або був такий приклад. Для автора дуже важливими є стосунки з людиною протилежної статі, важливою є гармонія цих стосунків, і Марина, очевидно, готова до того, щоб бути поглинутою цими стосунками. На малюнку відображено не раціональний, а емоційний аспект життя.

М.: В реальності я розумію, що це тільки мрія.

П.: Зрозуміло, але мрії визначають не лише магістральну лінію активності, а й керують емоційною сферою. Мрія як така завжди активна, вона не існує автономно від суб’єкта, а невидимо впливає на самопочуття. Така картинка є вашою умовною цінністю. А значить, ваша мрія, хоча і стосується інтимного аспекту, може реалізуватися в будь-яких сферах – стосунки з подругами, друзями - відбувається компенсація і перенесення на інші аспекти життя. Ви можете самостійно проаналізувати, наскільки для вас є вагомою саме така дружба, адже ви до цього готові, так?

М.: Так.

П.: І вас за це дуже цінують ваші друзі.

М.: Вони цінують, а я іноді розчаровуюсь в них.

П.: Бо ви в цьому їх перевершуєте?

М.: Так.

П.: Сама даєте відповідь, що розчаровуєтеся, тобто виникає негативна емоція. Практична психологія повинна вас від цього упередити, щоб ви були щасливою і незалежною від того, який буде партнер. Адже життя є трохи ширшим, ні стосунки „носик в носик” – це обмежує свободу людини, самореалізацію, бо свій потенціал тоді можна реалізувати тільки через таку вузьку призму.

 

 Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 517. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.015 сек.) русская версия | украинская версия