ІІ. РОЗРАХУ3НОК ЧАСУ ЗА ВИДАМИ ЗАНЯТЬ
ІІІ. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ. ЗАНЯТТЯ № 1 «Кулемет Калашникова РПК, автомат АК-74 та ПМ» (практичне заняття) Години Навчальна та виховна мета 1. Вивчити: - призначення, бойові властивості та загальну будову автомата, ручного кулемета та пістолета; - порядок неповного розбирання та збирання АК-74, РПК і ПМ; - роботу частин і механізмів при заряджанні та стрільбі; - затримки які виникають під час стрільби та порядок їх усунення 2. Виконати: - нормативи з вогневої підготовки: 1. - неповне розбирання та збирання після неповного розбирання автомату, кулемету, пістолету.2. – спорядження магазину патронами. 3. Сприяти засвоєнню технічної термінології та розвитку творчого мислення при вивченні навчального матеріалу. 4. Виховувати у студентів сумлінне ставлення до вивчення предмету, відповідальність за організацію дій підлеглих в складних умовах. Місце: клас матеріальної частини озброєння Час: 3 години
Навчально-матеріальне забезпечення: 1. Література: - Вогнева підготовка, частина II. - Настанова зі стрілецької справи 5,45мм автомат АК-74 и 5,45мм ручний кулемет РПК. - Настанова зі стрілецької справи Пістолет Макарова (ПМ) 2. Наочні посібники: - Плакати, стенди, слайди 3. Матеріальне забезпечення - Навчальні зброя АК-74, РПК-74, ПМ, навчальні патрони, секундомір. НАВЧАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА РОЗРАХУНОК ЧАСУ:
1. Загальні організаційно-методичні вказівки: При підготовці до заняття викладачеві необхідно усвідомити мету заняття, визначити конкретні знання які передбачається за його допомогою досягти. Вивчити методичну розробку для проведення занять з даної теми. Підібрати навчальну літературу, необхідні плакати, підготувати матеріальне забезпечення. Продумати послідовність використання наочних посібників, методику проведення вступної частини, викладання навчальних питань в основній частині та заключної частини заняття. Скласти план проведення заняття та затвердити його не пізніше за 2-3 дні до проведення заняття. Заняття доцільно проводити в спеціалізованому класі матеріальної частини озброєння. Основним методом проведення заняття є розповідь з показом з елементами бесіди та обговоренням окремих питань, послідовним виконанням практичних робіт у складі групи без зміни навчальних місць. На занятті студенти повинні мати конспекти та заздалегідь отриману навчальну літературу.
|