СКЛАД ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУ (РОБОТИ) ТА ЇЇ ОФОРМЛЕННЯ
Дипломний проект (робота) складається із пояснювальної записки (ПЗ) і графічної частини, зміст яких має відповідати завданню на дипломний проект (роботу). Пояснювальну записку до дипломного проекту (роботи) та інші текстові конструкторські документи оформляють згідно з вимогами міждержавного стандарту ГОСТ 2.105-95 «Общие требования к текстовым документам». Технологічна документація у ПЗ оформляється відповідно до чинних стандартів. Відповідність графічної і текстової частин дипломного проекту (роботи) вимогам чинних стандартів установлюється під час проведення нормоконтролю проектів, що засвідчується підписом у відповідних графах основних написів ПЗ та графічних і текстових документів проекту. Пояснювальна записка має бути написана чітко від руки чорнилом, кульковою ручкою чорного кольору, чи надрукована на одному боці аркуша формату А4(297×210) згідно ДСТУ 3008-95, ГОСТ 2.109-68, ГОСТ 2.105-95. За необхідністю допускається використання аркушів формату А3 (297×420). Обсяг пояснювальної записки повинен становити: 70…90 сторінок рукописного тексту; або 50…70 сторінок машинописного тексту через 1,5 інтервалу розміром шрифту 14 пт (Times New Roman). Текст записки викладається не від першої особи однини чи множини, а в неозначеній формі дієслова. Структура пояснювальної записки і рекомендації стосовно об’ємів розділів наведені нижче. – Титульний аркуш (1с.) – Завдання на дипломний проект (роботу) (1с.) – ЗМІСТ (2с.) – ВСТУП (1с.)
1 ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ (6...8с.)
1.1 Відомості про бренд та технічна характеристика автомобіля. 1.2 Призначення, будова та принцип дії системи, агрегату або вузла автомобіля, яка (який) детально розглядається (об’єкт впливу). 2 ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС ТО І РЕМОНТУ ОБ’ЄКТА ВПЛИВУ (8…12с.)
2.1 Технічне обслуговування об’єкта впливу. 2.2 Ремонт об’єкта впливу. 2.3 Основні несправності об’єкта впливу та методи їх усунення. 2.4 Схема технологічного процесу ТО і ремонту об’єкта впливу.
3 ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РОЗРАХУНОК ВІДДІЛЕННЯ (ДІЛЬНИЦІ) ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТО І РЕМОНТУ ОБ'ЄКТА ВПЛИВУ (20...25с.)
3.1 Вибір і коригування вихідних нормативів технічного обслуговування і ремонту 3.2 План обслуговування і виробнича програма по технічному обслуговуванню і ремонту рухомого складу 3.3 Річний об’єм виробництва і штати АТП 3.4 Розрахунок кількості виробничих постів, вибір і обґрунтування методів організації виробництва на постах 3.5 Розрахунок і підбір технологічного обладнання виробничих зоні відділень. 3.6 Склад приміщень підприємства і розрахунок їх площ 3.7 Технологічний процес технічного обслуговування і ремонту у відділенні (дільниці), яке (яка) детально розробляється. 3.8 Обгрунтування конструкції пристрою для механізації трудомістких робіт у виробничому відділенні (дільниці). 4 ОХОРОНА ПРАЦІ (10с.)
4.1 Обґрунтування актуальності вирішення питань охорони праці та навколишнього середовища вході проектної розробки. 4.2 Аналіз з позиції безпеки та шкоди для виробничого та природного середовища. 4.3 Нормативні вимоги охорони праці при роботі у відділенні (дільниці), яке (яка) детально розробляється. 4.4 Запроектовані заходи та технічні рішення для зменшення впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів. 4.5 Пожежна сигналізація і пожежогасіння. 4.6 Охорона навколишнього середовища.
5 ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗРАХУНОК ВІДДІЛЕННЯ (ДІЛЯНКИ) (5с.)
5.1 Розрахунок економічної ефективності відділення (ділянки), яке (яка) проектується. 5.2 Розрахунок заробітної плати для робітників у відділенні (дільниці). 5.3 Кошторис витрат. 5.4 Розрахунок прибутку у відділенні (дільниці).
ВИСНОВКИ (1с.) СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ (1с.) ДОДАТКИ (Специфікації і т.д.)
Графічна частина дипломної роботи виконується на 4 аркушах креслярського паперу формату А1. 1.Лист 1 – Загальний вигляд об’єкта впливу та технологічний процес ТО і ремонту об’єкта впливу (маршрутна карта ремонту деталі) (ф. А1). Див. додаток В. 2. Лист 2 – Кресленик відділення (дільниці), яке (яка) детально розробляється (ф. А1) Див. додаток Г. 3. Лист 3 – Складальний кресленик пристрою (ф. А1). Див. додаток Д. 4. Лист 4 – Деталювання пристрою (ф. А1). Див. додаток Е. Помилки і графічні неточності допускається виправляти тільки підчищенням або зафарбовувати білою фарбою (коректором) і наносити їх на тому ж місці виправленого тексту, цим же самим кольором яким було накреслено.
|