Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Складові іміджу
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

1. Зовнішня привабливістьменеджера робить істотний вплив на враження, яке виникає у людей в результаті зорового сприйняття. Загальновідомо, що під час ділових зустрічей вельми важко вести серйозні переговори з представником фірми, який одягнений недбало або з'явився в офіс в стоптаних черевиках. І хоча його одяг може бути далекий не дешевою, але неохайність підсвідомо надає негативну дію на сприйняття такого підприємця.

В тих, хто займається великим бізнесом і представляє інтереси крупних фірм, а значить, за родом служби зобов'язаний багато часу проводити в спілкуванні з різними людьми, подібне відношення до своєї зовнішності виключено. Специфіка підприємницької діяльності пред'являє вельми серйозні вимоги до зовнішнього вигляду її учасників. Зовнішній вигляд підприємця - це не особиста справа. Відповідно до того, як він виглядає, у його партнерів і клієнтів виникає перше враження не лише про нього, але і про його фірму, змінити яке надалі буде дуже важко.

Культура одягу бізнесмена.Добре відоме вираження: “По одягу зустрічають.”. Сприятливий зовнішній вигляд і смак в одязі є важливою частиною того, як ми включаємося в ділову обстановку і впливаємо на настрій і відчуття тих, що оточують. Одяг виступає як своєрідний інструмент спілкування, як засіб дії на поведінку і відношення інших людей.

Прагнення до різноманітності, змінні уявлення про красу, знайшли своє віддзеркалення в досить частій зміні крою одягу, її фасонів, кольору, і так далі Пригадаємо опис простій, витонченого одягу древніх греків: вільні драпіровки тканини, що спадають з плечей, нічим що не утрудняють рухів; пишний одяг феодальної аристократії; одяг буржуазного суспільства минулого століття.

Підприємницька діяльність також пред'являє особливі вимоги до одягу. Зовнішній вигляд її учасників - перший крок до успіху, оскільки для потенційного партнера і клієнта костюм бізнесмена служить своєрідним кодом, що свідчить про міру його солідності і надійності.

Мода в одязі характеризується переважанням певних форм, що утворюються довжиною, шириною одягу, її кольором або поєднанням кольорів, розташуванням лінії талії, формою рукавів і коміра, виглядом обробки, фактурою вживаних тканин. Найбільшою популярністю у ділових людей користується костюм. У ньому можна з'являтися у будь-який час дня і в будь-якому суспільстві. У робочий час прийнято носити не дуже світлі костюми. Тона костюмів в літній час світліший, ніж в зимове.

До речі, спеціально потрібно відзначити, що модельєрами розроблені поєднання всіх основних елементів чоловічого одягу.

 

Костюм Сорочка Галстук Ботинки Носки
Серый Белая, голубая, розовая, цвета слоновой кости Любые цвета Черные В тон галстуку
Темно-серый Белая, светло-розовая, цвета слоновой кости Красно-черный Черные Черные
Темно-голубой Белая, цвета слоновой кости Серо-красно- бордовый Черные, темно-коричневые Серые, бордо
Темно-синий Белая Бело-красно-голубой Черные Темно-голубые, темно-бордовые
Темно-зеленый Слоновой кости Красно-зелено-коричневый Коричневые Коричневые
Песочный Светло-голубой Темно-голубой Светло-коричневый Светло-голубые
Светло-коричневый Белая, розовая, табачная Зеленый, красно-коричневый Кофейные, красно-коричневые Бордо
Темно-коричневый Белая, бежевая, светло-розовая Зелено-коричневый, красно-черный Коричневые Кофейный, бордо
Черный Белая Серебристо-черный, красно-черный Черные Дымчатые, черные, темно-фиолетовые

 

Для жінки-бізнесмена, що бажає досягти успіху, дуже поважно пам'ятати про свою зовнішність, більш того, поставити її на службу. Наші ділові жінки одягаються в дорогі речі, але це не відповідає їх посаді. У їх костюмі не видно значущості положення, по ньому неможливо визначити їх статус у фірмі, а це основне в їх діловому іміджі. У гардеробі ділової жінки мають бути 2-3 спідниці, жакети, 2-3 блузи. Міняти туалети бажано часто, адже одна і та ж річ, що одягається щодня, набридає і “гасить настрій”.

Діловий одяг відрізняє класичний крій і багатофункціональність.Але, проте, і тут призначенням жіночого одягу було і залишається підкреслення особистої непересічності і елегантності. Жінка завжди володіє правом на оригінальність свого одягу і на свій стиль в її носінні. У всьому ансамблі одягу краще мати не більше трьох кольорів, причому вони підбираються так, щоб підкреслити основний домінуючий колір або контрастувати з ним.

У іміджі ділової жінки є і інші обмеження. Зокрема, не потрібно першою з'являтися на роботі в гостро модному одязі, носити брюки, якщо працюєте серед чоловіків, і взагалі одягатися в чоловічому стилі. Краще всього надівайте костюм або блузу із спідницею. Причому надмірно укорочувати спідницю, покоряючись моді, не можна.Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 507. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.017 сек.) русская версия | украинская версия