Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Ефективність управлінського стилю
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

При розгляді показників ефективності групи, необхідно позначити два поняття.

Виробнича ефективність має на увазі зростання промислового середовища, зростання виробничої інфраструктури, зростання технічно-виробничої інформації, зростання технічних наук.

Соціальна ефективність має на увазі зростання транспорту і комунікацій, зростання соціальної інфраструктури, зростання соціокультурної інформації, зростання соціально-гуманітарного знання.

 

Таблиця 2

Тип ефективності Тип управлінського стилю
  авторитарний демократичний ліберальний
Виробнича ефективність
Соціальна ефективність

Розшифровка показників ефективності приводиться в наступній таблиці.

 

Таблиця 3

Показники ефективності Тип правлінського стилю
авторитарний демократичний ліберальний
Дисципліна праці
Добросовісне відношення персоналу до роботи
Взаємодопомога
Прагнення підвищити свою кваліфікацію
Любов до професії
Прихильність до колективу
         

 

Прокоментуємо таблиці 2 і 3.

Перш за все, звертає на себе увагу неспівпадання перших двох показників. Той факт, що по показнику «дисципліна» авторитарний стиль займає перше місце, а по показнику «добросовісне відношення до роботи» поступається демократичному, свідчить, що йдеться про сліпу дисципліну страху. Це не дисципліна, підкріплена відповідними внутрішніми установками і мотивами, а підлесливість, забезпечуване надсмотрщничествомI і окриком. Решта показників відноситься переважно до соціальної ефективності, і по них авторитарний стиль поступається не тільки демократичному, але і у ряді випадків - і ліберальному.Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 224. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.016 сек.) русская версия | украинская версия