Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Малюнок 27 Моє майбутнє
П.: Це якийсь подарунок?

М.: Так. Сюрприз. Дзвіночок - просто свято, випускний шкільний вечір. Є також малина і якась вертушка.

П.: В чому сутність майбутнього? Воно невідоме? Подарунок маленький порівняно з малиною, бачимо порушення величини реальних об’єктів. І штучна вертушка.

М.: Хочеться, щоб у майбутньому все було солодке, як малина.

П.: Але ж за природою речей не буває такої великої малини. Тобто своїм малюнком ви показуєте, що «я не дуже вірю, що справді мені буде солодко».

М.: Так, я не дуже вірю.

П.(До групи): Цікаво, як через малюнок передається складний психологічний зміст! Архетип дає можливість передавати зміст у візуальній формі. (До Марині): Щось у житті у вас було пов’язане з цим дзвіночком? Можливо, це як атрибут дитинства, бо дзвіночками бавлять дітей.

М.: Була ситуація в дитинстві! Мені було три роки, а сестрі - п'ять, чіпляли Леніна з дзвіночком на свято, парад. Сестра захотіла дзвіночок з Леніним, батьки беруть мій дзвіночок і перечіпляють на її шубу. А я говорю: «Дзвіночок забераєте, то хоч Леніна залиште».

П.: Уявляєте? Тепер майбутнє – «щоб у мене був дзвіночок». Це означає, що «в мене буде прихильність людей, які зможуть мені щось звідкись перечепити». Такий простий фрагмент малюнку виражає складний психологічний зміст через заміщення - віддати перевагу.

М.: Тоді це так було патріотично, і хоч мені було три роки, але я трохи розуміла, що це так добре - всі ходять на параді з Леніним, а я… І без кульок, і без квітів, і без Леніна.

П.: Може це і є вертушка, бо у всіх кафе зараз такі прикраси, зонтики?

М.: Так, в мене саме таке уявлення. Я виключила всі чорні кольори. Голубим кольором зображена кардіограма серця - рівна, оптимальна.

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 466. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.016 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7