Критерії оцінки індивідуальних завдань
Індивідуальні завдання складаються з трьох питань і оцінюються за 10- бальною системою за такими складовими: - перше питання – максимально 3 бали; - друге питання – максимально 3 бали; - третє питання – максимально 4 бали.
Критерії оцінки Знань студентів та умови допуску до іспиту Максимальна кількість балів, яку може отримати студент у ході вивчення дисципліни “Менеджмент”, дорівнює 100. З них: § 30 балів – за якісно виконане індивідуальне завдання; § 50 балів – за два модульних контроля (25 балів – 1 ПМК; 25 балів – 2 ПМК; § 20 балів – за роботу в МГ.
Підсумковий контроль знань студентів з дисципліни (іспит)
Максимальна кількість балів, які студент може набрати на іспиті, Дорівнює 100 балам. Стосовно змісту екзаменаційного білету, ці бали розподіляються таким чином: 1. Теоретичне питання: перше питання – 10 балів друге питання – 10 балів 2. Тести: 60 балів (2х30) 3. Практична частина: 20 балів – задача чи ситуація до аналізу
РОЗРАХУНКОВІ ЗАДАЧІ
Задача № 1 Агрофірма має 3 можливих варіанта вибору с/г культури для експорту за кордон. Яку с/г культуру слід вирощувати (А1; А2; А3), якщо в різних погодних умовах кожна має різну врожайність (S1; S2; S3)?
Визначити найбільш привабливу культуру за допомогою критерію песимізму (Уолда). Задача № 2 Фірма має 2 можливих варіанта вибору товару для реалізації (А1; А2; А3) на зовнішньому ринку. Який товар слід виводити на міжнароний ринок за умов, що фірма планує отримати прибуток (S1; S2; S3)?
Визначити найбільш прибутковий товар за допомогою критерію надзвичайного оптимізму.
Задача № 3 Спільне підприємство має 3 можливих стратегії розвитку. Яку стратегію слід обрати (А1; А2; А3), оскільки за різних ринкових умов має місце різна прибутковість (S1; S2; S3)?
Необхідно обрати стратегію в умовах повної відсутності інформації про ринковий стан, але відомо, що менеджер на 60% є песимістом. Визначити стратегію за допомогою критерію коефіцієнту оптимізму (Гурвіца)? Задача № 4 Спільне підприємство (СП) має три можливих варіанти товару для реалізації (А1; А2; А3). Який товар слід продавати за умов, що СП планує отримати прибуток (S1; S2; S3), при відсутності інформації про стан ринку.
Визначте товар за допомогою критерію Лапласа.
|