II. контроль знань
1 варіант 1 Слова, що означають дії предметів, відповідають на питання: а) який? яка? яке?; б) хто? що?; в) що робить? що зробить? що буде робити?. 2 Позначте групу слів, яка означає назви предметів а) Теплий, широкий, білий, зелена; б) стіл, вікно, дерево, місто; в) вчать, малює, учить, поливають. 3 Доповніть речення У кожному реченні є службові слова. Вони служать для…: а) читання; б) зв’язку слів у реченні; в) письма. 4 Підкресліть слова, що відповідають на питання який? яка? яке? Дерев’яна, висота, старе, квітка, маленька, цвях, цегла, цегля- ний, суниця, зелений, чиста, дощ, зеленіти, світить, низький, чи- тає, глиняний.
2 варіант 1 Слова, що означають назви ознак, відповідають на питання а) який? яка? яке?; б) хто? що?; в) що робить? що зробить? що буде робити?. 2 Позначте групу слів, яка означає назву дії а) Теплий, широкий, білий, зелена; б) стіл, вікно, дерево, місто; в) вчать, малює, учить, поливають. 3 Як пишуться службові слова з іншими? а) Окремо; б) разом; в) разом і окремо.
4 Підкресліть слова, що відповідають на питання хто? що? Дерев’яна, висота, старе, квітка, маленька, цвях, цегла, цегля- ний, суниця, зелений, чиста, дощ, зеленіти, світить, низький, чи- тає, глиняний. За кожне правильно виконане завдання учень одержує три бали.
III. підсумок уроку. рефлексія — яке завдання викликало труднощі? — як ви вважаєте, чому?
|