Що розуміють під когнітивним підходом до змін?
1. Визнання першочергової розумової схильності людини і використання ідей талановитих працівників у процесі трансформації. 2. Розуміння поведінки особистості як фізіологічних реакцій на стимули, що очікують її при ефективних перетвореннях організації. 3. Використання особливостей взаємозв’язку і взаємодії властивостей психіки людини в процесі управління змінами. 4. Правильної відповіді немає.
Які зміни називаються ситуаційними? 1. Заплановані для певних ситуацій. 2. Відбуваються незалежно від бажання керівництва. 3. Мають еволюційний характер. 4. Теоретичні зміни як тренінг для певних ситуацій. Що є характерною особливістю ситуаційних змін? 1. Здійснюються в контексті зовнішнього конкурентного середовища, внутрішніх ресурсів та можливостей організації тощо. 2. Є глибокими середньо- і довгостроковими змінами, що містять призначення, місію організації, її розвиток, інновації тощо. 3. Відбуваються незалежно від бажання керівництва. 4. Спроектовані і впроваджені в певному порядку і в конкретний час.
Який характер має рух широких мас співробітників організації, спрямований на пошук нових підходів для подолання труднощів? 1. «Зверху – вниз». 2. «Знизу – вверх». 3. Горизонтальний. 4. Міжфункціональний.
|