Які етапи містить процес формування команди?
1. Формування, бурління, виконання роботи, розформування. 2. Формування, бурління, становлення норм поведінки, виконання роботи, розформування. 3. Підготовка, створення робочих умов, формування, сприяння в роботі. 4. Формування, становлення норм поведінки, виконання роботи, розформування. Які дії не слід виконувати при формуванні команди на стадії «підготовка»? 1. Прийняти рішення щодо роботи, яку необхідно виконати. 2. Визначити цілі команди, її структуру управління. 3. Забезпечити необхідними матеріалами і обладнанням для виконання роботи. 4. Визначити правила поведінки, які повинні виконувати всі члени команди.
Який стиль керівництва сприяє активній участі членів колективу в проведенні змін? 1. Експлуататорсько-авторитарний. 2. Доброзичливо-авторитарний. 3. Демократичний. 4. Ліберальний.
Що передбачає біхевіористський підхід до змін? 1. Визнання першочергової розумової схильності людини і використання ідей талановитих працівників у процесі трансформації. 2. Розуміння поведінки особистості як фізіологічних реакцій на стимули, що очікують її при ефективних перетвореннях організації. 3. Використання особливостей взаємозв’язку і взаємодії властивостей психіки людини в процесі управління змінами. 4. Правильні відповіді перша та друга.
|