Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Завдання. 1. Виявлення особливостей психолого-педагогічного статусу школярів з метою своєчасної профілактики і ефек­тивного вирішення проблем
1. Виявлення особливостей психолого-педагогічного статусу школярів з метою своєчасної профілактики і ефек­тивного вирішення проблем, що виникають у них в на­вчанні, спілкуванні і психічному стані.

2. Створення системи психолого-педагогічної підтримки вихованців дитячого будинку в період первинної шкільної адаптації, яка дозволить їм не тільки пристосува­тися до шкільних вимог, але і всебічно розвиватися і удо­сконалюватися в різних сферах спілкування та діяльності.

Для вирішення системи завдань щодо адаптації вихованців дитячого будинку «Перлинка» до навчання у школі визначимо основні напрямки роботи:

· організація роботи практичного психолога з проблеми адаптації вихованців дитячого будинку до шкільного навчання;

· методична робота педагогів, спрямована на аналіз змісту та методики виконання навчальних завдань з різних предметів;

· організація методичної роботи вихователів, спрямованої на організацію процесу підготовки навчальних завдань відповідно до індивідуальних особливо­стей і можливостей школярів, виявлених під час діагностики та спостереження за дітьми в перші тижні навчання;

· організація педагогічноїдопомоги дітям, які відчувають певні труднощі в навчанні і поведінці, з ураху­ванням даних психодіагностики.

 

Для здійснення розви­ваючої та корекційної роботи з дітьми, які мають певні психолого-педагогічні труднощі, необхідно створити спеціальні педагогічні і соціально-психологічні умови.

I. Організація режиму шкільного життя першокласників.

II. Створення предметно-просторового середовища.

III. Організація оздоровчо-профілактичної роботи.

IV. Організація навчально-пізнавальної діяльності першокласників у адаптаційний період.

V. Організація позанавчального життя першокласників.

VI. Організація роботи практичного психолога з проблеми адаптації першокласників до школи.

VII. Організація психолого-педагогічного супроводу адаптації першокласників до школи.

VIII. Аналітична робота, спрямована на осмислення результатів діяльності педагогів, психологів і вихователів у період первинної шкільної адаптації.

 

Очікуваний результат: сприятливий перебіг адаптації першокласників до навчання у школі.


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 493. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.022 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7