Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ХІД ГРИ. Вихователь викликає по черзі дітей і запитує, із яких фігур складені картинки
ХІД ГРИ.

Вихователь викликає по черзі дітей і запитує, із яких фігур складені картинки. Особа увага приділяється виясненню пропорцій овалів і прямокутників (довгий, короткий, вузький, широкий, майже як квадрат або круг). Вихователь запитує: Де самий вузький овал (прямокутник), де самий широкий? і так далі.

 

 

В. р. Самостійно вияснити пропорції овалів і прямокутників, підібрати їх відповідно до пропорцій.

С. р. Підібрати фігури відповідно до пропорцій, назвати їх розмір .

П.р Виконати завдання з допомогою вихователя.

 


«НАДІНЬ КІЛЬЦЕ НА КОЛЬОРОВИЙ КІЛОЧОК»

 

МЕТА: Вчити дітей розрізняти праву й ліву руку та напрямок вгору , вниз (візьми олівець, ложку в праву руку, піднеси прапорець угору правою рукою, підніми м'яч, що упав додолу тощо).

МАТЕРІАЛ: квадратний або прямокутний щит з кольоровими кілочками (червоний, жовтий, синій, зелений, білий) у центрі та по кутках. Такого ж кольору кільця на підносі. Щит прикріплено на стіні так, щоб діти могли легко діставати кілочки.

 

ХІД ГРИ.

 

Діти сидять на стільцях перед щитками. Поряд на столі піднос з кольоровими кільцями. Вихователька показує дітям кільця й кілочки, порівнює їх за кольором, визначає місце кілочків на щиті: у правому верхньому кутку, у лівому нижньому кутку тощо. Далі пропонує дітям уважно слухати завдання, щоб безпомилково знайти потрібний кілочок і надіти на нього відповідне кільце: «Надінемо кільце на кілочок у центрі щита» або, надінемо кільце на кілочок у лівому нижньому кутку. Дитина яка виконує завдання повинна не тільки знайти потрібний кілочок, а й правильно назвати його. Вихователька ускладнює гру: «Повісимо відразу два кільця: одне на кілочок у правому верхньому кутку, друге — в нижньому лівому.» Або обмежує виконання завдання в часі: «Доки я лічу до п'яти, треба вибрати кільце і правильно його надіти. А потім розповісти, що зробив.».

 

 

В.р. Дитина самостійно і швидко виконує завдання, пояснює свій вибір

С.р. Дитина виконує завдання

П.р. Дитина виконує завдання з допомогою вихователя

 

 

„ЯКОЇ МАРЬОШКИ НЕ СТАЛО?"

 

Програмний зміст: закріпити уміння встановлювати співвідношення кількох предметів за величиною. Вчити дітей використовувати співвідношення кількох предметів за величиною. Вчити дітей використовувати це уміння при виконанні предметних дій (складання матрьошки, накидання кілець).

 

Підготовка дітей. Ігри із складними іграшками - яєчками, бочоночками, матрьошками.

Матеріал. Складні матрьошки.

Правила. 1. Ховати матрьошку тій дитині, яку викличе вихователька. 2. всім дітям встановити - якої за величиною матрьошки не стало.

 Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 223. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2019 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия