Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Проведення визначання. Наявність фурфуролу визначають у ректифікованому спирті, виробленому із крохмалевмісної сировини
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Наявність фурфуролу визначають у ректифікованому спирті, виробленому із крохмалевмісної сировини. У ректифікованому спирті, одержаному із цукровмісної сировини, а також у спирті-сирці наявність фурфуролу не визначають.

Дослідний спирт розбавляють попередньо дистильованою водою до об'ємної частки спирту 40 %, за таблицею 2. Потім у пробірку місткістю 25 см3 з пришліфованим корком вносять 10 см3 дослідного спирту з об'ємною часткою 40 %, за допомогою крапельниці додають одну краплю роз­чину трилону Б, 0,2 см3 аніліну та 0,1 см3 соляної кислоти (густиною 1,188 г/см3), відміряних відповідними мікропіпетками. Вміст пробірки перемішують і залишають у темному місці на 35 хв.

Оптичну густину розчину вимірюють на фотоелектроколориметрі при синьо-зеленому світлофільтрі ( max = 490 нм) у кюветі товщиною 5 мм. Одночасно з досліджуваним розчином готують конт­рольну пробу з такою самою кількістю спирту з об'ємною часткою 40 % розчину трилону Б та ані­ліну (без соляної кислоти). Досліджуваний розчин колориметрують не раніше, ніж через 35 хв та не пізніше ніж через 50 хв після його приготування, застосовуючи в якості розчину порівняння не­робочу пробу.

Спирт витримує пробу на фурфурол, якщо за умов проведення визначання, не з'являється рожеве забарвлення, і оптична густина його дорівнює 0.

У разі одержання конкретного значення концентрації фурфуролу у спирті будують градуюваль­ний графік за стандартними розчинами фурфуролу відповідно 0,125; 0,250; 0,500 та 1,000 мг/дм3 спирту об'ємною часткою 40 % в перерахунку на безводний спирт.Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 349. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.014 сек.) русская версия | украинская версия